Najava edukacija u sklopu projekta Centar za promatranje ptica Nijemci

U sklopu projekta Centar za promatranje ptica Nijemci, financiranog u okviru Operativnog programa Regionalna konkurentnost 2007.-2013., Općina Nijemci u idućih godinu dana provodi brojne edukacije od iznimne važnosti za razvoj malog i srednjeg poduzetništva na području općine Nijemci, koje navodimo:

1. Edukacija za turističke vodiče i turoperatore (verificirani program Ministarstva turizma)

2. Edukacija promatranja ptica – teorijski i praktični dio

3. Edukacija Pravni i porezni status MSP u seoskom turizmu i Razvoj novog turističkog proizvoda/atrakcije aktivnog turizma

4. On-line promocija malih i srednjih poduzeća

5. Ponuda tradicionalne gastronomije u ruralnom turizmu

6. Klaster u turizmu

7. Menadžer ruralne turističke destinacije

8. Osnove rada na računalu

9. Bilje (začini) u tradicionalnoj gastronomiji i Ljekovito bilje u tradicionalnoj gastronomiji

10. Destinacijski menadžment

Molimo sve zainteresirane za određeni set edukacija da se jave na broj telefona 032/280-012 kontakt osoba: Marina Valentić, na mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili na facebook stranicu Centar za promatranje ptica Nijemci.

*Napomena: za edukacije pod rednim brojem 1-4, rok prijave je do 15.09.2014. godine, a za ostale edukacije rok za prijavu je do kraja rujna 2014. godine.