Obavijest fizičkim i pravnim osobama na koje se odnose Odluke o davanju u zakup bez javnog poziva na koje je Ministarstvo poljoprivrede dalo suglasnost

U Narodnim novimana br. 53 od 07. lipnja 2017. godine objavljen je Naputak Ministarstva poljoprivrede za postupanje
u primjeni odredbe članka 51. stavka 3. Zakona o poljoprivrednom zemljištu - "Narodne novine", broj 39/13 i 48/15 (u daljnjem tekstu: Naputak).

Naputak je stupio na snagu 15. lipnja 2017. godine.

Slijedom navedenog, pozivaju se fizičke i pravne osobe na koje se odnose Odluke o davanju u zakup bez javnog poziva na koje je Ministarstvo poljoprivrede dalo suglasnost, da u roku od 30 dana, odnosno u razdoblju od 16. lipnja 2017. do 16. srpnja 2017. godine podnesu Agenciji za poljoprivredne zemljište, Zagreb, Ulica grada Vukovara 78, Zahtjev za sklapanje ugovora o privremenom korištenju sukladno članku 48. stavku 1. Zakona i Naputku.

Više informacija na linku: http://www.zemljiste.mps.hr/novosti/vijesti/obavijest-fizi%C4%8Dkim-i-pravnim-osobama/