Program potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju Općine Nijemci za razdoblje 2018-2020.g.

Poštovani građani,
pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju Programa potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju  Općine Nijemci za razdoblje 2018-2020.
Tema savjetovanja je: Program potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju na području Općine Nijemci
Opis savjetovanja: Programom potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju Općine Nijemci utvrđuju se mjere za unapređenje poljoprivrede i ruralnog razvoja, temeljem kojega se iz proračuna Općine Nijemci dodjeljuju bespovratna financijska sredstva i potiču ulaganja u razvoj ruralnog prostora. Programom se uređuju uvjeti i kriteriji za ostvarivanje potpora u realizaciji projekata u poljoprivredi.
Ciljevi ovog programa su:
1. Potaknuti razvoj poljoprivrede prema visokodohodovnim kulturama
2. Doprinijeti ostvarenju rezultata postavljenih Strategijom razvoja Općine Nijemci

Molimo zainteresiranu javnosti da sudjeluje u donošenju Programa potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju na području Općine Nijemci, upisujući svoje komentare i prijedloge u dolje za to predviđeno mjesto.

Obrazloženje kraće provedbe savjetovanja: Predloženi dokument potrebno je što prije donijeti kako bi se isti mogao što prije početi primjenjivati.
Savjetovanje možete pronaći na linku: 
https://www.proracun.hr/Home/Savjetovanje/0d50bce8-f28b-4d0a-a0e2-db9113eb56c1