SAVJETOVANJE SA ZAINTERESIRANOM JAVNOŠĆU - PROGRAM POTPORE POLJOPRIVREDI I RURALNOM RAZVOJU OPĆINE NIJEMCI ZA RAZDOBLJE 2018.-2020. - PRVE IZMJENE (pročišćeni tekst)

Poštovani građani,
pozivamo Vas da sudjelujete u otvorenom savjetovanju u donošenju Programa potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju Općine Nijemci za razdoblje 2018.-2020. Prve izmjene (pročišćeni tekst).
Tema savjetovanja je: Program potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju Općine Nijemci za razdoblje 2018.-2020. Prve izmjene (pročišćeni tekst).
Opis savjetovanja: Prvim izmjenama Programa potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju Općine Nijemci za razdoblje 2019.-2020. utvrđuju se Mjere za unapređenje poljoprivrede i ruralnog razvoja, temeljem kojega se iz proračuna Općine Nijemci dodjeljuju bespovratna financijska sredstva i potiču ulaganja u razvoj ruralnog prostora. Programom se uređuju uvjeti i kriteriji za ostvarivanje potpora u realizaciji projekata u poljoprivredi.
Ciljevi programa:
Ciljevi ovog Programa su potaknuti poljoprivrednu proizvodnju prema visokodohodovnim kulturama, te poticanje poljoprivrednika – mladih početnika u prvim, najkritičnijim godinama njihova poslovanja, kako bi se doprinijelo ostvarenju rezultata postavljenih Strateškim razvojnim programom Općine Nijemci 2015.-2020. godine u smislu zadržavanja mladih i stvaranja preduvjeta za ugodan život cijele zajednice.
Molimo zainteresiranu javnosti da sudjeluju u donošenju Programa potpore poljoprivredi i ruralnom razvoju Općine Nijemci za razdoblje 2018.-2020. Prve izmjene (pročišćeni tekst), upisujući svoje komentare i prijedloge u dolje za to predviđeno mjesto.
Savjetovanje možete pronaći na linku: https://www.proracun.hr/Home/Savjetovanje/c9602821-96c9-4542-b38e-a1b874d40095