Natječaj za dodjelu stipendija u školskoj godini 2013/2014

Objavljujemo natječaj za dodjelu stipendija Općine Nijemci za školsku godinu 2013/2014. sukladno Pravilniku o dodjeli stipendija Općine Nijemci. Pravo sudjelovanja na natječaju imaju: -studenti upisani na preddiplomski i diplomski odnosno integrirani Sveučilišni studij ili akademiju -studenti redovno upisani u drugu godinu studija ili više u školskoj godini 2013/2014. -Studenti koji imaju neprekidno prebivalište na području Općine Nijemci u posljednje četiri godine prije podnošenja zahtjeva za dodjelu stipendije -Studenti koji nisu ponavljali niti jednu godinu studija -Studenti koji nisu korisnici stipendije ili potpore iz drugih izvora -Studenti upisani u drugu i više godine studija koji imaju minimalni prosjek ocjena 3,50 -Studenti koji do trenutka podnošenja zahtjeva nisu stariji od 25 godina. Osnovna mjerila za dodjelu stipendije: -prosjek ocjena -socijalni status utvrđen prema prihodu ostvarenom po članu kućanstva. Pravilnik, tekst natječaja i potrebne obrasce možete pronaći ovdje…

 

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 07 Srpanj 2016 12:07