Natječaj za dodjelu stipendija za školsku godinu 2015/2016

Objavljujemo natječaj za dodjelu stipendija Općine Nijemci za školsku godinu 2015/2016. sukladno Pravilniku o dodjeli stipendija Općine Nijemci.

Pravo sudjelovanja na natječaju imaju:

-          studenti upisani na preddiplomski i diplomski odnosno integrirani Sveučilišni studij ili akademiju

-          studenti redovno upisani u drugu godinu studija ili više u školskoj godini 2013/2014.

-          Studenti koji imaju neprekidno prebivalište na području Općine Nijemci u posljednje četiri godine prije podnošenja zahtjeva za dodjelu stipendije

-          Studenti koji nisu ponavljali niti jednu godinu studija

-          Studenti koji nisu korisnici stipendije ili potpore iz drugih izvora

-          Studenti upisani u drugu i više godine studija koji imaju minimalni prosjek ocjena 3,50

-          Studenti koji do trenutka podnošenja zahtjeva nisu stariji od 25 godina.

Osnovna mjerila za dodjelu stipendije:

-          prosjek ocjena

-          socijalni status utvrđen prema prihodu ostvarenom po članu kućanstva.

Pravilnik, tekst natječaja i potrebne obrasce možete pronaći ovdje…

Poslijednja izmjena danaČetvrtak, 07 Srpanj 2016 12:13